2021-10-03

Katecheza przed bierzmowaniem dziś bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam choć raz w tygodniu na nabożeństwo różańcowe.

* * *

Dzieci zapraszam na nabożeństwo różańcowe w ramach Mszy św. wieczornej w poniedziałek i środę. Katecheza przed I Komunią św. w niedziele po Mszy św. o godz. 10.30 na plebanii.

* * *

W przyszłą niedzielę odbędzie się doroczna zbiórka do puszki na fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży w ramach  działalności fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

* * *

W czwartek po południu drużyny piłkarskie dziewcząt i chłopców wyjeżdżają do Krakowa na trzydniowe Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu.

Z powodu zakazu korzystania przez wszystkie dzieci z sal gimnastycznych na terenie gminy Łubianka cotygodniowe zajęcia odbywają się w halach sportowych w sąsiednich gminach.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w parafii 2 solenizantów noszących imię Artur. Solenizantom życzymy wiele łask Bożych w życiu codziennym. Imię celtyckie Artur wpisane jest w kalendarzu 6 października.

* * *

N  -   3.X -   8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                   od 9.00  do 10.30 - Adoracja Najśw. Sakramentu

                   10.30 - +Tomasz Mięsikowski (2r) (transmisja on-line)

Pn   - 4.X - 18.00 - +Karolina +Walenty +Józef (3r) Nosidlak

Wt  - 5.X -   8.00 -  +Stanisław Rutkowski

Śr    - 6.X - 18.00 - +Eugeniusz +Benedykt +Stefania Kran +Bronisława +Edmund Klarkowscy

Cz  - 7.X -   8.00 - o łaskę wiary dla Andrzeja

                  18.00 - +Henryk Gałka (int. z pogrzebu)

N  - 10.X -  8.00 - int. Żywego Różańca z Przeczna

                 10.30 - w intencji wszystkich Parafian (transmisja on-line)