2022-11-20

Ks. Proboszcz wyjechał do Wilna na pogrzeb najbliższej krewnej ze strony swojego ojca – śp. Reginy Wiercińskiej, które w wieku 103 lat odeszła do Domu Ojca 16 listopada - w dniu święta Matki Bożej Ostrobramskiej.

Później od poniedziałku do czwartku weźmie udział w rekolekcjach kapłańskich, W tym czasie w sprawach pilnych proszę się zwracać do ks. dziekana Rajmunda Ponczka.

* * *

Młodzież z klas VIII oraz starszą, która pragnie rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszam wraz z rodzicami na spotkanie duszpasterskie w przyszłą niedzielę 27 listopada bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30 do świetlicy parafialnej.

* * *

Na bocznym ołtarzu są jeszcze do odbioru pamiątkowe zdjęcia z bierzmowania.

* * *

W piątek 25 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam wszystkie panie na kolejny „Fitnes duchowy” w temacie: „Od smutku do radości”. Zapraszam również te, które nie były na poprzednich spotkaniach. Spotkanie na plebanii trwa około półtorej godziny.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w parafii 7 solenizantów noszących imiona: Janusz i Katarzyna. Solenizantom życzymy wiele łask Bożych w życiu codziennym oraz doświadczenia orędownictwa swoich patronów, których wspominamy w liturgii:

25 listopada  św. Katarzyna, dziewica, męczennica, ok. +310

* * *

N  - 20.XI - uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

                     8.00 - +Mieczysław Dębek (5r)

                   10.30 - w intencji wszystkich Parafian [Kazanie on-line]

Pt - 25.XI - 18.00 - +Waldemar Kardas

Sb - 26.XI -  8.00 - +Zofia +Jan Dąbek

N  - 27.XI - I Niedziela Adwentu

                    8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                  10.30 - +Tadeusz +Jan Kardas [Kazanie on-line]