2014-06-15

Można już odbierać zamówione zdjęcia z parafialnego Dnia Dziecka. Dla tych, którzy nie zdążyli zamówić zdjęć z Dnia Dziecka w zakrystii istnieje jeszcze dziś możliwość złożenia zamówienia.

Natomiast w kruchcie kościoła można dziś zamawiać zdjęcia z zawodów piłkarskich.

Przy tej okazji raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację pierwszego parafialnego Dnia Dziecka oraz Pucharu bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego w piłce nożnej dla naszych dzieci. Dziękuję członkom Rad Sołeckich, Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej, Wojsku. Dziękuje za podjęcie inicjatywy Zarządu naszego klubu sportowego i włączenie się wielu osób w tę inicjatywę. Imiennie nie będę nawet próbował dziękować, gdyż tak wiele osób indywidualnie włączyło się w organizację, że zbyt łatwo byłoby kogoś pominąć. Myślę, że najlepsza nagrodą dla organizatorów były radosne uśmiechy naszych dzieci. Przy tej okazji rośnie świadomość wśród parafian, że nasze boisko sportowe jest własnością całej Parafii, a nie ma charakteru boiska sołeckiego. Wśród organizatorów dojrzewa też decyzja, aby następny Parafialny Dzień Dziecka zorganizować również na naszym boisku parafialnym w niedzielę 31 maja 2015 roku.

* * *

W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Procesja Eucharystyczna odbędzie się tradycyjną trasą po sumie. Dzieci pragnące sypać kwiatki zapraszam na Mszę św. w poniedziałek. Również w poniedziałek zapraszam na godz. 19.00 członków Bractwa Przemienienia Pańskiego oraz nowych kandydatów z Wymysłowa do włączenia się w szeregi Bractwa.

* * *

We wtorek na godz. 18.00 zapraszam członków nowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej. Na spotkanie zapraszam również rodziców dzieci, które wyjadą na obóz sportowy w dniach od 4 do 9 sierpnia nad jezioro Zbiczno.

* * *

Zapowiedzi przedślubne trzecie Mateusz Latuszek z Brąchnówka i Lucyna Kucharzewska z Dębin

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w naszej parafii 10 solenizantów noszących imię: Alina, Jolanta, Elżbieta, Marek, Alojzy i Alicja. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

* * *

Intencje mszalne:

N   - 15.VI - Uroczystość Najświętszej Trójcy

                       8.00 - +Paweł Łukasiak (11r)

                     10.30 - w intencji wszystkich Parafian

Pn  - 16.VI -   9.00 - pogrzeb śp. Jana Wasąga

                     18.00 - +Barbara Cybulska

Wt - 17.VI -   8.00 - +Anna Błachnio (int. z pogrzebu)

Śr   - 18.VI - 18.00 - +Andrzej Gendek

Czw- 19.VI - Boże Ciało

                     8.00 - +Helena +Władysław +Henryk Lasek

                   10.30 - w intencji wszystkich Parafian

                              procesja Eucharystyczna

Pt  - 20.VI - 18.00 - +Tadeusz Walicki +rodzice

Sb - 21.VI - 18.00 - +Bronisława +Władysław Dębek

N  - 22.VI -   8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                    10.30 - +Maria +Władysław +z rodziny