Mistrzostwa inspektorialne - Słupsk - 7 stycznia

W sobotę 7 stycznia uczyniliśmy w Inspektorialnym Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w Futsalu 2017.
Do sukcesu zabrakło 2 bramek. W meczu ze Szczecinem do przerwy był wynik 1:1, ale w drugiej połowie zabrakło odrobiny szczęścia. Szczecin strzelił bramkę na 2:1, a my trafiliśmy 2 razy w słupek! Mecz z gospodarzami zakończył się remisem 2:2, a z Toruniem pewnie wygraliśmy 4:2. Wynik z Toruniem mógł być jeszcze większy, ale trzy razy przeciwników uratował (znowu) słupek.
Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce przegrywając jedynie jeden mecz. Drugie miejsce przegraliśmy ze Słupskiem jedynie różnicą bramek. Drużyna SL-SALOS Przeczno wystąpiła w składzie: Hubert Kurzeja, Konrad Kurzeja, Adrian Szydłowski, Marcin Kuźba, Hubert Sala, Piotr Gałka, Kamil Czyż i Szymon Orczykowski. Zawodnikom w czasie turnieju towarzyszyli i kibicowali: Tomasz Gałka, Wojciech Ziółkowski, Joanna Gałka, Magdalena Orczykowska, Katarzyna Kurzeja, Teresa Sala oraz nasz kierowca Marcin Wojdyła.