4-6 luty - OIMS w Futsalu w Ełku

W dniach 4-6 luty 2022 roku drużyny dziewcząt i chłopców brały udział w XXVI Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu. Po niezwykle zaciętej rywalizacji drużyna dziewcząt zajęła w swojej kategorii wiekowej I miejsce. Chłopcy podzieleni byli na dwie grupy, z których dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. Niestety do awansu zabrakło nam 3 strzelonych bramek więcej od SL-SALOS Kutno. W meczu barażowym „trafiliśmy” na SALOS Połczyn Zdrój, który wygraliśmy dopiero po serii rzutów karnych. Mecz o piąte miejsce zagraliśmy z SALOS-em Kraków, z którym w październiku spotkaliśmy się finale XXV Igrzysk, który zakończył się wygraną naszych przyjaciół 2:1. W Polsce obecnie działa 70 stowarzyszeń SALOS, więc 6 miejsce jest naszym kolejnym sukcesem.  Emocji w całym turnieju nie brakowało, szczególnie przy rzutach karnych. Oprócz rozgrywek był też czas na integrację i wspólne zabawy.

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Jadwiga Brzoska, Martyna Dębek, Anna Gendek, Dominika Kardas, Patrycja Kuk, Emila Sergiel i Monika Sergiel.

U chłopców zagrali: Marcel Araszewicz, Jacek Bajko, Szymon Bobek, Piotr Gałka, Oliwier Kubiak, Ksawery Kowalski i Antek Machnicki.