2014-11-09

Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś bezpośrednio po sumie oraz w piątek w łączności z Mszą św. o godz. 18.00. Natomiast rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. proszę o pozostanie po Mszy św. w kościele.

* * *

Dziś wieczorem wyjeżdżam na kilka dni do Wilna na rodzinną uroczystość  setnych urodzin. W tych dniach zastępować mnie będzie proboszcz z Bierzgłowa - ks. Rajmund Ponczek.

* * *

Od najbliższej soboty nasz klub sportowy organizuje Puchar bł. ks. S.W. Frelichowskiego w futsalu w formie ligi zimowej. Zaprosiliśmy drużyny parafialne z dwóch dekanatów: bierzgłowskiego i unisławskigo. Rozpoczęcie pierwszych zawodów w sobotę o godz. 10.00 w sali w Brąchnowie. Zapraszamy rodziców i kibiców do towarzyszenia naszym dzieciom.

* * *

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary i modlitwę związaną z Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tegoroczna zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc dla Kościoła w Syrii.

Natomiast na przyszłą niedzielę ks. Biskup zarządził dodatkową zbiórkę na pomoc dla diecezji sosnowieckiej, gdzie spalił się dach katedry i zaistniała pilna potrzeba przeprowadzenia prac ratunkowych, aby zabezpieczyć świątynię jeszcze przed zimą przed dalszym zniszczeniem.

* * *

Bóg zapłać pp. Aleksandrowi Grabowskiemu oraz Piotrowi Fincowi za przygotowanie trawnika za plebanią.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w naszej parafii 19 solenizantów noszącą imię: Marcin, Bartłomiej, Witold, Renata, Gertruda i Małgorzata. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

* * *

Intencje mszalne:

N -  9.XI -   8.00 - +Kazimierz Jeliński (1r)

                 10.30 - w intencji wszystkich Parafian

Wt - 11.XI -  8.00 - +Jan +Jadwiga (10r) Kryczka

Pt -  14.XI - 18.00 - +Bronisław +Jan +Anastazja Kwiatkowscy +Jan +Marta Amtmańscy

Sb - 15.XI -  8.00 - +Irena Finc (5r) +Władysław +Genowefa Iglewska

N  - 16.XI - 8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                 10.30 - +Józef Kuźba