2015-01-11

Dziś ostatnia kolęda w parafii. Bóg zapłać za otwarcie szeroko drzwi waszych domów i serdeczną atmosferę. Zamknięte są dla kapłana tylko 4 domy zamieszkałe łącznie przez 8 osób. Podsumowanie kolędy wraz z wręczeniem nagród dla dzieci planuję przedstawić w przyszłą niedzielę.

* * *

Zapowiadane na dziś jasełka w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół w Łubiance zostały przełożone na następną niedzielę 18 stycznia, również bezpośrednio po sumie. Dziś natomiast zapraszamy po sumie na krótki koncert naszej scholi parafialnej.

* * *

W poniedziałek zapraszam zarząd klubu sportowego z komisja rewizyjną na spotkanie na godz. 19.30. Przypominam, że od minionego piątku trwają zajęcia dla dzieci na basenie w Chełmży. We wtorki odbywają się treningi piłkarskie. Finał zimowej ligi w futsalu odbędzie się w sali w Brąchnowie w sobotę 31 stycznia. Nasza starsza drużyna piłkarska zakwalifikowała się na mistrzostwa Polski Salezjańskiej Organizacji Sportowej, które odbędą się w Rumii w dniach od 6 do 8 lutego.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w naszej parafii 4 solenizantów noszącą imię: Arkadiusz, Marlena i Małgorzata. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki waszych patronów od chrztu świętego.

* * *

Intencje mszalne:

N  -  11.I - Niedziela Chrztu Pańskiego

                  8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                10.30 - +Ryszard Gołębiewski

kolęda od godz. 13.00: Przeczno - ul. św. Rozalii 1 i 3

Pn - 18.00 - +Jadwiga +Leon +Mariusz Surowiec

od wtorku do soboty Msze św. o godz. 8.00 - o błog. Boże dla Małgorzaty

N  - 18.I -  8.00 - +Władysława Obermueller (int. z pogrzebu)

                10.30 - w intencji wszystkich Parafian