2014-10-12

Ubiegłej niedzieli zebraliśmy na cele Caritasu naszej diecezji 300 zł. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary na wsparcie dla uzdolnionej młodzieży.

* * *

Na nabożeństwa różańcowe zapraszam dzieci w poniedziałki i środy, młodzież w czwartki, członkinie Żywego Różańca w piątki. Dziś spotkanie Żywego Różańca z Przeczna w świetlicy parafialnej o godz. 15.00. W przyszłą niedzielę spotkanie Żywej Róży w Dębinach. Postarajmy się, aby każdy parafianin choć raz w tygodniu wziął udział we wspólnym różańcu w domu lub w kościele.

* * *

Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania bezpośrednio po sumie.

* * *

We współczesnym Kościele prowadzi się różne formy pomocy dla osób uzależnionych oraz dla ich najbliższych, którzy najboleśniej doświadczają skutków życia w nałogu. Najczęściej jest to alkoholizm. W ośrodku terapeutycznym w Czerniewicach organizowane są od piątku do niedzieli rekolekcje dla osób dotkniętych nałogiem, które pragną z niego się wyrwać. Natomiast w naszej parafii w sobotę odbędzie się kolejny dzień skupienia dla osób, które na co dzień cierpią z powodu zniewolenia kogoś najbliższego w ich rodzinie. Gorąco zapraszam do korzystania z tej formy pomocy.

* * *

W najbliższym tygodniu mamy w naszej parafii 11 solenizantów noszącą imię: Małgorzata,  Jadwiga i Łukasz. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

* * *

Intencje mszalne:

N   - 12.X -    8.00 - int. Żywego Różańca z Przeczna

                    10.30 - w intencji wszystkich Parafian

Pn  - 13.X - 18.00 - +Zygmunt +Bożena Zasaccy +Marek +Selma Smyk

Wt - 14.X -   8.00 - +Tadeusz (5r) +Maryla Ordon

Śr   - 15.X - 18.00 - +z rodzin Liwaków i Wielebów

Czw-16.X-  18.00 - +Jadwiga +Leon +Mariusz Surowiec

Pt  -  17.X - 18.00 - +Józef Amtmański

Sb -  18.X -   8.00 - int. grupy Al-Anon

N   - 19.X -   8.00 - w intencji wszystkich Parafian

                   10.30 - int. Żywego Różańca z Dębin